maandag 20 april 2015 19:16:15
Vorige maand reed er een Aston Martin DB9 als mule op het Duitse Circuit te racen. Op basis van de specs van deze mule dachten we later in 2015 pas beelden te krijgen van de nieuwe DB9. Niet als mule maar als testwagen in productieoutfit. Maar wat zien we nu?
Dit keer gaan de testen beter dan gepland en heeft Aston Martin een verrassing voor ons. Onze redactie kreeg een tip dat er in een garage in Europa een Aston Marin geparkeerd stond met vreemd uiterlijk! Op basis van het kenteken en andere uiterlijke kenmerken hebben wij nagetrokken dat dit de nieuwe DB9 is. Oftewel de Aston Martin DB11.
Dit model, wat je hier ziet, wordt gebouwd op een nieuw platform en krijgt een compleet nieuw veersysteem en veel materiaal aanpassingen voor gewichtsverlies. Dit model is meer en meer de James Bond DB10 met kleine verschillen. De lampen achter zijn echt fake en doen ons denken aan het testmodel van AMG wat op de SLS prototypes werden gezet.
AMG werkt momenteel hard samen met Aston Martin en we hebben al meerdere geluiden gehoord dat de motoren in deze DB11 afkomstig zijn van AMG. Dit wordt een dikke 6.0 liter V12 van Ford (gebouwd in Cologne) maar is ook leverbaar met een 4.0 liter V8 AMG motor uit de AMG GT en C63 AMG mercedes.