Spionage gelukt van Aston Martin DB11 met interieur shots

Spionage gelukt van Aston Martin DB11 met interieur shots

dinsdag 30 juni 2015 20:28:17

Het gaat zeker niet lang meer duren voordat Aston Martin een perspresentatie gaat invoeren. Waarom? Nou omdat deze heerlijke Aston Martin DB11 flink in de testfase zit en wij getuige zijn van nog meer spionage beelden.
 

Aan de buitenkant van de Aston Martin DB11 is nog niet aangepast maar het interieur is erg goed te zien voor ons. Wat meteen opvalt is dat veel kenmerken en elementen van de Mercedes S klasse Coupe zijn gebruikt. Mercedes en Aston Martin hebben een samenwerking aangekondigd voor het gebruik van AMG motoren in de Aston Martin.

 

Nou als wij dit interieur zien dan is deze samenwerking meer dan alleen AMG. We zien het digitale instrumentarium, stuur, climate controle en bijna alles tussen de stoelen wat afkomstig is van de Mercedes S klasse.


Spionage gelukt van Aston Martin DB11 met interieur shots
Spionage gelukt van Aston Martin DB11 met interieur shots
Spionage gelukt van Aston Martin DB11 met interieur shots
Spionage gelukt van Aston Martin DB11 met interieur shots
Spionage gelukt van Aston Martin DB11 met interieur shots
Spionage gelukt van Aston Martin DB11 met interieur shots
Spionage gelukt van Aston Martin DB11 met interieur shots
Spionage gelukt van Aston Martin DB11 met interieur shots
Spionage gelukt van Aston Martin DB11 met interieur shots
Spionage gelukt van Aston Martin DB11 met interieur shots
1 reactie
Geen reacties
Reacties
Plaats een reactie door op onderstaande button te klikken. Wij accepteren geen scheldwoorden of racistische uitingen. Je persoonlijke mening wordt erg gewaardeerd!
Aston Martin

Aston Martin autonieuws

Ingenieur Robert Bamford en Lionel Martin begonnen in 1914 met de bouw van auto's nadat beide heren een jaar eerder samen besloten hadden om auto's van het merk Singer te gaan verkopen.
Meer Aston Martin nieuws
Aston Martin DBX Hybrid betrapt

Een Aston Martin Vantage V12

Aston Martin Vantage Coupe met achterwielaandrijving

Aston Martin DB11 nu ook in zwart
Aston Martin DB11 begint test op de Nurburgring

Supergeheim is deze Aston Martin DB11

Geheime beelden facelift Aston Martin DB9

Aston Martin op de Autosalon van Geneve 2015



Autoliefhebber.com is in 1999 gestart. Zijn grote liefde voor het bezoeken van autobeurzen en autoevenementen is aanleiding geweest om zelf online autonieuws te presenteren. Vanaf 2003 werken een vaste club vrijwilligers dagelijks aan het laatste autonieuws uit de grote autowereld voor 1.2 miljoen bezoekers per maand!. Ook onderzoeken wij de nieuwste autofeiten om snel online te zetten voor de grote club bezoekers. Content is erg belangrijk en ook de foto's van het autonieuws en andere autorubrieken moeten van topkwaliteit zijn. De vrolijke autogekken achter de website autoliefhebber zijn elke dag met veel plezier bezig met verzamelen, redigeren en content opmaken. Uiteraard met mooie en spannende fotobeelden.

 

Advertorials en gesponsorde blogs

Ook verzorgen wij advertorials/ads en gesponsorde artikelen voor kleine- en grote bedrijven in Europa. Denk aan Ikea, Caramba, Goodyear, Autoscout, Kroon-Oil motorolie. Ben je op zoek naar de vergelijkmachine voor verzekeringen dan is Diks.nl een goede website om de prijs en voorwaarden goed te vergelijken. Wil je tips bij het Online auto verkopen kijk dan op speurders. Meer informatie over de verschillende trekhaken is Rameder een vergelijksite om rustig te bekijken


Auto nieuws

Sinds 1999 komen wij met dagelijks actueel auto nieuws en proberen wij het op een mooie en originele manier te tonen aan de bezoekers. Vanaf 2009 hebben wij ook een rubriek spyshots en daar verzorgen de spyfotografen erg veel en goed werk. Wekelijks komen er via onze redactie e-mails binnen met spyshots die zijn gemaakt door oplettende vakantiegangers, autoliefhebbers en mensen die onderweg zijn. Spyshots en spyvideo's zorgen voor veel reacties en gesprekstof voor ons en onze bezoekers. Leuk!

Contact en adverteren

Wilt u sponsor worden van Autoliefhebber? Adverteren op onze website? Of hebt u andere vragen? Neem dan contact op via info@autoliefhebber.com en wij nemen binnen 2 dagen contact met u op.

Autoliefhebber.com | © 1998-2023 Contact: Autoliefhebber.com