Nu met 'Vizor'-gezicht
Opel Grandland gespot in sneeuw

Opel Grandland gespot in sneeuw

dinsdag 23 maart 2021 17:31:36

De Opel Grandland krijgt een nieuw gezicht! Vandaag kunnen we u de duidelijkste foto's aanbieden van de bijgewerkte Opel Grandland tijdens het testen. En zoals we allemaal in gedachten hadden, zal de Grandland hetzelfde 'Vizor'-gezicht aannemen dat werd geïntroduceerd met de nieuwe Mokka. We kunnen ook veel van het ontwerp op de nieuwe koplampen zien, waarbij zowel de DRL's als de voorste richtingaanwijzers een scherp ontwerp laten zien. 

Is het merkwaardig dat Opel ook de wielkasten heeft gemaskeerd, een indicatie dat de zwarte spatbordverbreders misschien dezelfde kleur krijgen als de carrosserie? Ook kunnen we zien dat het gebied rond de kentekenplaat de kleur van de auto draagt, bij de huidige auto is deze ook zwart.

 

Een andere indicatie dat de bumpers meer kleur gaan slijten is het feit dat het gebied rond de PDC sensor op het achterspatbord wordt omgeven door de witte kleur van deze auto. Anders lijkt de achterkant op dit moment geen noemenswaardige veranderingen te vertonen. Net als bij de Mokka verwachten we dat de Grandland zijn X-achtervoegsel verliest bij het debuut van de facelift.


Opel Grandland gespot in sneeuw
Opel Grandland gespot in sneeuw
Opel Grandland gespot in sneeuw
Opel Grandland gespot in sneeuw
Opel Grandland gespot in sneeuw
Opel Grandland gespot in sneeuw
Opel Grandland gespot in sneeuw
Opel Grandland gespot in sneeuw
Opel Grandland gespot in sneeuw
1 reactie
Geen reacties
Reacties
Plaats een reactie door op onderstaande button te klikken. Wij accepteren geen scheldwoorden of racistische uitingen. Je persoonlijke mening wordt erg gewaardeerd!
Opel

Opel autonieuws

Opel is in 1862 opgericht in Rüsselsheim (Duitsland), waar ook het hoofdkantoor is gevestigd. Sinds augustus 2017 maakt Opel Automobile GmbH deel uit van het Franse Groupe PSA. Opel en zustermerk Vauxhall in Engeland verkopen voertuigen in meer dan vijftig landen en hebben meer dan 37.000 medewerkers in dienst, waarvan meer dan 19.000 in Duitsland. De automaker heeft tien productiefaciliteiten en één test- en ontwikkelingscentrum in zes landen in Europa. In 2017 verkocht Opel bijna 1,1 miljoen personenauto’s en lichte bedrijfswagens in Europa. Het in november 2017 gepresenteerde strategische toekomstplan PACE! is gericht op herstel van het financiële fundament, versterking van de duurzame concurrentiekracht en verdere groei van Opel, ook buiten Europa
Meer Opel nieuws
Opel Astra GSe en Grandland GSe

Spyshots nieuwe Opel Astra

Nieuwe Opel Vivaro-e en Opel Zafira-e Life

Spyshot Opel Crossland X facelift

Blauwe verlichting voor Opel Grandland X

Elektrische Opel Vivaro-e bestellen

Zesde generatie Opel Corsa e gaat elektrisch

Opel legt laatste hand aan volledige nieuwe Corsa



Autoliefhebber.com is in 1999 gestart. Zijn grote liefde voor het bezoeken van autobeurzen en autoevenementen is aanleiding geweest om zelf online autonieuws te presenteren. Vanaf 2003 werken een vaste club vrijwilligers dagelijks aan het laatste autonieuws uit de grote autowereld voor 1.2 miljoen bezoekers per maand!. Ook onderzoeken wij de nieuwste autofeiten om snel online te zetten voor de grote club bezoekers. Content is erg belangrijk en ook de foto's van het autonieuws en andere autorubrieken moeten van topkwaliteit zijn. De vrolijke autogekken achter de website autoliefhebber zijn elke dag met veel plezier bezig met verzamelen, redigeren en content opmaken. Uiteraard met mooie en spannende fotobeelden.

 

Advertorials en gesponsorde blogs

Ook verzorgen wij advertorials/ads en gesponsorde artikelen voor kleine- en grote bedrijven in Europa. Denk aan Ikea, Caramba, Goodyear, Autoscout, Kroon-Oil motorolie. Ben je op zoek naar de vergelijkmachine voor verzekeringen dan is Diks.nl een goede website om de prijs en voorwaarden goed te vergelijken. Wil je tips bij het Online auto verkopen kijk dan op speurders. Meer informatie over de verschillende trekhaken is Rameder een vergelijksite om rustig te bekijken


Auto nieuws

Sinds 1999 komen wij met dagelijks actueel auto nieuws en proberen wij het op een mooie en originele manier te tonen aan de bezoekers. Vanaf 2009 hebben wij ook een rubriek spyshots en daar verzorgen de spyfotografen erg veel en goed werk. Wekelijks komen er via onze redactie e-mails binnen met spyshots die zijn gemaakt door oplettende vakantiegangers, autoliefhebbers en mensen die onderweg zijn. Spyshots en spyvideo's zorgen voor veel reacties en gesprekstof voor ons en onze bezoekers. Leuk!

Contact en adverteren

Wilt u sponsor worden van Autoliefhebber? Adverteren op onze website? Of hebt u andere vragen? Neem dan contact op via info@autoliefhebber.com en wij nemen binnen 2 dagen contact met u op.

Autoliefhebber.com | © 1998-2023 Contact: Autoliefhebber.com